Ogłoszono konkurs na stypendia naukowe dla studentów i d

"Lider Fotoniki" to innowacyjny w swojej formule ogólnopolski konkurs przeznaczony dla studen

Faculty of Physics, Astronomy and Applied Computer Sciences opens postdoc and PhD student positions w

pełna treść ogłoszenia:

Poniżej zamieszczono odośnik do dokumentu z aktualnym stanem wiedzy na temat ciekawych konferencji. Zachęcam członków Zakładu Fotoniki do uzupełniania jej na bieżąco:

Przeglądowy artykuł "Interatomic potentials of the heavy van der Waals dimer Hg2: A 'test-bed' for theory-to-experiment agreement" autorstwa Marka Krośnickiego (Uniwers

Podczas IV Polskiej Konferencji Optycznej w Legnicy 28.06-02.07.2015 magister Mariusz Mrózek otrzymał dyplom za wyróżnioną pracę młodego naukowca przedstawioną w formie referatu pt.

We wtorek 23.06.2015 r.

Poniżej kilka zdjęc pokazujących przeprowadzkę naszego Zakładu do nowego budynku Wydziału.

17 grudnia 2014 roku odbyła się pierwsza Wigilia Zakłądu Fotoniki w nowym budynku WFAIS na ulicy St. Łojasiewicza  11.