W dniu 27 kwietnia 2018 roku o godz. 11.15 w sali A-1-13 Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul.

W dniu 24 kwietnia 2018 roku o godz. 12.15 w sali A-1-03 Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul.

W piątek 16 lutego, na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ odbyła się oficjalna inauguracja projektu Zero and Ultra-Low Field NMR Innovative Training Network, realizowanego prze

Dziekan Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
Prof. dr hab. Ewa Gudowska-Nowak
ma zaszczyt zaprosić na inaugurację projektu

W dniach 9-13 lipca br. WFAIS i Uniwersytet Jagielloński  będą gospodarzami jubileuszowej, 50 edycji konferencji EGAS

Dla uczenia pamięci zmarłego Profesora Jerzego Zachorowskiego została przygotowana specjalna strona internetowa.

Serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia.

Miło nam poinformować, że nasz kolega, Daniel Rudnicki, decyzją Rady Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ uzyskał tytuł doktora nauk fizycznych. Serdecznie gratulujemy!!!

W dniu 17 października 2017 roku o godz. 12.00 w sali H-0-11 Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul.

Pragniemy poinformować, że nasz wieloletni kolega i współpracownik, dr inż.

25 lipca 2017 roku odbyła się obrona rozprawy doktorskiej Mariusza Mrózka.